"Türkiye'nin iddaa tahmin sitesi!"
Maç ismi giriniz

POPÜLER KUPONLAR

Hemen oynayabileceğiniz en çok beğenilen kuponlar

GÜNÜN MAÇLARI

Bugün oynanacak maçlar ve iddaa gündemi

Ülke Maç Tarih Oynanma S. MS:1 - MS:X - MS:2 Alt - Üst KG Var - KG Yok
CINFK Sichuan Jiuniu - Henan Songshan 28-10-202114:30 13
BAE Al-Nasr Dubai SC - AL Ittihad Kalba 28-10-202117:15 10
BAE Al Urooba UAE - Sharjah FC 28-10-202117:15 9
SIR Partizan - Metalac Gorj 28-10-202118:00 5
ROK U Craiova - Sepsi Os Sf 28-10-202118:00 0
SUUD AL Hazem FC - AL Ittihad 28-10-202118:05 6
MIS Ghazl El Mahallah - Al-Masry 28-10-202118:30 1
GAF Orland Pirat - Royal AM 28-10-202118:30 0
IT2 Ascoli - SPAL 28-10-202119:00 4
AVU SKU Amstetten - Rapid Wien 28-10-202119:00 3
NOR Brann - Viking 28-10-202119:00 2
IT2 US Alessandria Calcio 191 - Frosinone 28-10-202119:00 2
IT2 Brescia - Lecce 28-10-202119:00 2
AVU LASK - WSG Tirol 28-10-202119:00 1
BAE AL Jazira (UAE) - FC Baniyas 28-10-202119:30 3
FR3 Sedan-Ardennes - Stade Laval 28-10-202119:30 0
SUUD AL Shabab FC (KSA) - AL Tai 28-10-202119:50 3
ISP Celta Vigo - Real Sociedad 28-10-202120:00 13
ISV Göteborg - Djurgardens 28-10-202120:00 4
FR3 Le Mans - Orleans 28-10-202120:00 2
ISV Norrköping - Mjallby 28-10-202120:00 2
FR3 US Creteil - Red Star FC 28-10-202120:00 0
ISV Halmstads BK - Orebro SK 28-10-202120:00 0
ISV Degerfors IF - IF Elfsborg 28-10-202120:00 0
FAS AS Far Rabat - Wydad 28-10-202120:15 1
DAN Midtjylland - Aalborg BK 28-10-202120:45 2
ISP Granada - Getafe 28-10-202121:00 6
NOR Sarpsborg 08 - Valerenga 28-10-202121:00 2
IT2 Cremonese - AC Pisa 28-10-202121:30 3
IT2 Como 1907 - Pordenone Calcio 28-10-202121:30 3
IT2 Cittadella - Parma 28-10-202121:30 2
IT2 Perugia - Urbs Reggina 1914 28-10-202121:30 1
IT2 Crotone - Benevento 28-10-202121:30 1
ITA Napoli - Bologna 28-10-202121:45 34
BEK KVC Westerlo - Antwerp 28-10-202121:45 2
HOLKUP Waalwijk - Willem II 28-10-202122:00 2
BOL Royal Pari S - Atletico Palmaflor Vinto 28-10-202122:00 1
KOL Deport Pasto - Atl. Huila 28-10-202122:00 0
POR Braga - P. Ferreira 28-10-202122:15 7
ISP Levante - Atletico Madrid 28-10-202122:30 37
KOL Independiente Santa Fe - Jaguares De 29-10-202100:00 1
CHI Audax Ital. - Colo Colo 29-10-202100:00 0
BRE Bragantino SP - Recife 29-10-202101:00 2
MXC Tepatitlan FC - Tampico Madero 29-10-202101:00 1
BRE2 Samp. Correa - Guarani SP 29-10-202101:00 0
BOL Club Bolivar - Nacional Potosi 29-10-202101:15 3
URU Ca Cerro - CA Juventud De Las Piedra 29-10-202101:45 1
KOL Atl. Junior - Deportes Quindio 29-10-202102:05 2
MEK Atlas FC - XolosTijuana 29-10-202103:00 0
BRE2 Gremio Esportivo Brazil - Nautico PE 29-10-202103:30 0
BRE2 Cruzeiro MG - Clube DO Remo PA 29-10-202103:30 0
KOL Deportes Tol - America Cali 29-10-202104:10 0
URU Defensor Sporting - Villa Teresa 29-10-202104:15 2
MXC Atlético Morelia - Pumas De Tabasco 29-10-202105:00 1
CONCA CF Monterrey - CF America 29-10-202105:00 0