"Türkiye'nin iddaa tahmin sitesi!"
Maç ismi giriniz

POPÜLER KUPONLAR

Hemen oynayabileceğiniz en çok beğenilen kuponlar

GÜNÜN MAÇLARI

Bugün oynanacak maçlar ve iddaa gündemi

Ülke Maç Tarih Oynanma S. MS:1 - MS:X - MS:2 Alt - Üst KG Var - KG Yok
KO2 Ansan Greene - Jeonnam Drag 11-04-202107:30 0
AUS Lambton Jaffas FC - Valentine FC 11-04-202107:30 0
KOR Yangju Citizen FC - Hwaseong FC 11-04-202108:00 42
JAP Tegevajaro Miyazaki - Gainare Tottori 11-04-202108:00 1
JAP Kamatamare Sanuki - Kat. Toyama 11-04-202108:00 1
AUS Sydney United 58 - Woll. Wolves 11-04-202108:00 0
AUS Blacktown - Druitt Tw Rg 11-04-202108:00 0
JA2 Zweigen Kanazawa - JEF United 11-04-202108:00 0
JA2 M Yamagata - Niigata 11-04-202108:00 0
JA2 M Hollyhock - FC Ryukyu 11-04-202108:00 0
JA2 Machida Z - Kyoto Sanga 11-04-202108:00 0
JA2 Tochigi - SC Sagamihara 11-04-202108:00 0
JAP Tokyo - Kawasaki F 11-04-202108:00 0
JAP Sendai - Yokohama Marinos 11-04-202108:00 0
RU2 SKA-Khabaro. - Nizhny Novgo 11-04-202108:00 0
AUS Cooma Tigers - Canberra FC 11-04-202108:00 0
AUS Tuggeranong United - Belconnen United FC 11-04-202108:00 0
KOR Paju Citizen FC - Pyeongtaek Citizen FC 11-04-202109:00 32
AUS Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast United FC 11-04-202109:00 0
AUS Gold Coast K - Brisbane Roar II 11-04-202109:00 0
JAP Oita Trinata - Nagoya 11-04-202109:00 0
JAP Sagan Tosu - Yokohama 11-04-202109:00 0
AUS Lake Macquarie City FC - Edgeworth FC 11-04-202109:30 0
AUS Apia Leic - Marconi Stal 11-04-202109:45 0
KOR Jeju United - Suwon Samsung Bluewings 11-04-202110:00 0
JA2 Ehime - Fagiano 11-04-202110:00 0
KO2 FC Anyang - Busan I Park 11-04-202110:00 0
JAP Urawa Red - T Vortis 11-04-202110:00 0
AUS Bentleigh Gr - Heidelberg 11-04-202110:00 0
HONG Kitchee SC - Resources Capital FC 11-04-202110:00 0
AUS Gold Coast United FC - Sunshine Coast Wanderers 11-04-202110:15 27
AUS South Adelaide FC - Adelaide United FC Youth 11-04-202110:30 10
KOR Suwon City - Ulsan Hora-I 11-04-202110:30 0
AUS Brisbane Strikers - Logan Lightning 11-04-202111:00 0
JAP Vissel Kobe - Shimizu 11-04-202111:00 0
JAP Kashiwa - Gamba Osaka 11-04-202111:00 0
CE2 Vik. Zizkov - FK Blansko 11-04-202111:15 0
AUS Sydney FC NPL - Sutherland Sharks 11-04-202111:30 0
AU2 Blau Weiss Linz - Grazer AK 11-04-202111:30 0
SLO2 A. Petrzalka - Partizan Bardejov 11-04-202111:30 0
AUS Wellington P - Western United FC 11-04-202112:05 0
HONG LEE Man Warriors FC - Hong Kong Pegasus FC 11-04-202112:30 1
KO2 Daejeon Citi - Gyeongnam FC 11-04-202112:30 0
SIN Geylang - Lion City Sailors 11-04-202112:30 0
SIN Albirex Niigata Singapore - Tampines Rov 11-04-202112:30 0
VIET Binh Dinh - CLB Viettel 11-04-202113:00 22
KOR Jeonbuk - Incheon United FC 11-04-202113:00 3
RU2 FC Orenburg - Spartak-2 M. 11-04-202113:00 0
HO2 Graafschap - Go Ahead 11-04-202113:15 1
PO2 Estoril Praia - UD Vilafranquense 11-04-202113:15 1
HOL Utrecht - Feyenoord 11-04-202113:15 1
MAC Debrecen - NyiregyhazaS 11-04-202113:15 1
TUR Sivasspor - Konyaspor 11-04-202113:30 47
ITA Inter - Cagliari 11-04-202113:30 14
IT3A Juventus U23 - US Citta DI Pontedera 11-04-202113:30 0
IT3C Cavese 1919 - SS Teramo Calcio 11-04-202113:30 0
POL C Glogow - M. Legnica 11-04-202113:40 0
POL Arka Gdynia - Odra Opole 11-04-202113:40 0
FRA Rennes - Nantes 11-04-202114:00 29
ING Burnley - Newcastle United 11-04-202114:00 1
UKR Vorskla Poltava - FC Lviv 11-04-202114:00 1
ISC2 Akropolis - IK Brage 11-04-202114:00 1
UKR Zory Luhansk - FC Ingulets 11-04-202114:00 1
POL Slask Wroclaw II - Bytovia Byto 11-04-202114:00 0
ISC2 Orgryte - Osters 11-04-202114:00 0
BLR FC Minsk - Bate Borisov 11-04-202114:00 0
AL3 Zwickau - Vik. Köln 11-04-202114:00 0
DA2 Holstebro BK - Middelfart 11-04-202114:00 0
RUS Arsenal Tula - Krasnodar 11-04-202114:00 0
DA2 Avarta - Hilleroed 11-04-202114:00 0
ISCE Taby FK - Umea 11-04-202114:00 0
ISCE Pitea - Orebro Syri 11-04-202114:00 0
ISCE Utsiktens - Lunds BK 11-04-202114:00 0
BEL KRC Genk - St. Truidense 11-04-202114:30 13
AL2 Hannover 96 - Heidenheim 11-04-202114:30 2
AL2 Würzburg - Nürnberg 11-04-202114:30 1
AL2 Osnabruck - Braunschweig 11-04-202114:30 0
LIT Zalgiris - Zalgiris V 11-04-202115:00 25
ISP Villarreal - Osasuna 11-04-202115:00 13
DAN Randers - Nordsjælland 11-04-202115:00 2
LET FK Ventspils - Daugavpils 11-04-202115:00 1
RU2 Chertanovo - Veles Moskova 11-04-202115:00 0
RU2 Akron Tolyatti - Dinamo Bryansk 11-04-202115:00 0
RU2 Fakel - T.Telec Ivan 11-04-202115:00 0
RU2 Shinnik Yar. - FC Alania Vladikavkaz 11-04-202115:00 0
CEK Dynamo Budejovice - Brno 11-04-202115:00 0
AL3 Unterhaching - Dynamo Dresden 11-04-202115:00 0
YUN Aris - AEK Athens 11-04-202115:00 0
IS2 Malaga CF - Albacete 11-04-202115:00 0
VIET Ha Noi FC - Quang Ninh 11-04-202115:15 9
VIET Sai Gon FC - Hong Linh 11-04-202115:15 4
HOL VVV Venlo - PSV 11-04-202115:30 9
Bundesliga LASK - Wolfsberg 11-04-202115:30 4
HOL Groningen - Heerenveen 11-04-202115:30 0
Bundesliga Sturm Graz - WSG Tirol 11-04-202115:30 0
MAC Diosgyör - Paksi 11-04-202115:30 0
IRA Machine Sazi - Aluminium Arak 11-04-202115:50 4
TUR Ankaragücü - Gençlerbirliği 11-04-202116:00 41
ITA Juventus - Genoa 11-04-202116:00 12
TUR Kayserispor - Antalyaspor 11-04-202116:00 9
ITA Hellas Verona - Lazio 11-04-202116:00 5
IT3B Padova - AS Gubbio 1910 11-04-202116:00 5
ISV Mjallby - Varbergs 11-04-202116:00 2
ITA Sampdoria - Napoli 11-04-202116:00 1
FRA St Etienne - Bordeaux 11-04-202116:00 1
FRA Brest - Nimes 11-04-202116:00 1
T1L Ümraniyespor - Bursaspor 11-04-202116:00 1
AZE Zira FK - Keshla FK 11-04-202116:00 1
GAF Gold. Arrow - B'Fon Celtic 11-04-202116:00 1
IT3A Como 1907 - US Grosseto 11-04-202116:00 1
FRA Nice - Reims 11-04-202116:00 0
FRA RC Lens - Lorient 11-04-202116:00 0
SIR Jav Ivanjica - Kızıl Yıldız 11-04-202116:00 0
RU2 Chayka Pesch - Y Krasnoyars 11-04-202116:00 0
RU2 Neftekhimik - Torpedo Mosk 11-04-202116:00 0
RU2 Krasnodar II - Irtish Omsk 11-04-202116:00 0
IT3B SS Sambenedettese Calcio - AC Cesena 11-04-202116:00 0
IT3B AJ Fano 1906 - Modena FC 11-04-202116:00 0
IT3B Perugia - US Triestina Calcio 1918 11-04-202116:00 0
IT2 Urbs Reggina 1914 - LR Vicenza Virtus 11-04-202116:00 0
IT3C Calcio Catania - Potenza Calcio 11-04-202116:00 0
ISV Halmstads BK - Hacken 11-04-202116:00 0
POL Zaglebie Lubin - P. Bielsko 11-04-202116:00 0
PO2 Chaves - SC Covilha 11-04-202116:00 0
BOS Tuzla City - FK Sloboda Tuzla 11-04-202116:00 0
ISC2 Jönköping - V Essinge 11-04-202116:00 0
IT3A AS Lucchese Libertas 1905 - Livorno 11-04-202116:00 0
IT3C ASD Turris Calcio - Ternana Calcio 11-04-202116:00 0
IT3B Fermana FC - Feralpisalo 11-04-202116:00 0
ISC2 Trelleborgs - Norrby 11-04-202116:00 0
IT3C SS Monopoli 1966 - Paganese Calcio 1926 11-04-202116:00 0
HIR NK Slaven - Osijek 11-04-202116:00 0
BLR FC Gomel - Neman Grodno 11-04-202116:00 0
IT3B Carpi FC - SS Matelica Calcio Asd 11-04-202116:00 0
IT3C Juve Stabia - US Catanzaro 1929 11-04-202116:00 0
IT3A Olbia Calcio 1905 - AS Giana Erminio 11-04-202116:00 0
IT3A US Pistoiese 1921 - AC Renate 11-04-202116:00 0
BRE Uberlandia EC MG - Athletic Club Sjdr MG 11-04-202116:00 0
MAL Penang FA - Sabah 11-04-202116:00 0
ING West Ham - Leicester City 11-04-202116:05 5
ALM Schalke 04 - Augsburg 11-04-202116:30 4
RUS Sochi - Zenit 11-04-202116:30 2
RUS Dinamo Moskova - FC Ural 11-04-202116:30 1
IRA Mes Rafsanjan FC - Saipa 11-04-202117:00 15
LET Sp. Jurmala - Rigas Skola 11-04-202117:00 11
Premiershi Rangers - Hibernian 11-04-202117:00 7
ISC Young Boys - St. Gallen 11-04-202117:00 6
ISCE Luleaa - Assyriska FF 11-04-202117:00 6
DAN Brondby - Kopenhag 11-04-202117:00 3
BRE Flamengo - Palmeiras SP 11-04-202117:00 0
FAS CR Khemis Zemamra - Y. Berrechid 11-04-202117:00 0
BE2 Club Brugge U23 - Lierse Kempenzonen 11-04-202117:00 0
ISC Vaduz - Sion 11-04-202117:00 0
ISC Zürih - Servette 11-04-202117:00 0
CEK Teplice - Mlada Boleslav 11-04-202117:00 0
SLK Dunajska S - Slovan Bratislava 11-04-202117:00 0
UKR Rukh Vinnyky - FC Minaj 11-04-202117:00 0
POR Gil Vicente - Moreirense 11-04-202117:00 0
BEL Waasland Beveren - Kortrijk 11-04-202117:00 0
IS2 Zaragoza - Almeria 11-04-202117:00 0
ISP Valencia - Real Sociedad 11-04-202117:15 3
YUN Asteras Tripolis - PAOK 11-04-202117:15 1
POR Santa Clara - N. Madeira 11-04-202117:30 2
CE2 S&B Vlasim - SK Lisen 11-04-202117:30 0
CE2 Taborsko - 1.SK Prostej 11-04-202117:30 0
MAC Gyirmot FC Gyor - Pecs MFC 11-04-202117:30 0
MAC Budaorsi SC - ETO Gyor 11-04-202117:30 0
MAC Szentlorinc SE - Bekescsaba E 11-04-202117:30 0
HOL Waalwijk - Ajax 11-04-202117:45 9
BOS Siroki Brije - FK Krupa 11-04-202118:00 2
Bundesliga Rapid Wien - Salzburg 11-04-202118:00 2
GAF Moroka Swallows - Black Leopar 11-04-202118:00 0
BLR Slavia Mozyr - Vitebsk 11-04-202118:00 0
MIS Ceramica Cleopatra - Entag Harby 11-04-202118:00 0
MAC Zalaegerszeg - Bud. Honved 11-04-202118:00 0
MAC Vasas - FC Ajka 11-04-202118:00 0
MAC A Csakvar - Debreceni Eac 11-04-202118:00 0
MAC BFC Siofok - Dorogi FC 11-04-202118:00 0
MAC Szeged-Grosics Akademia - Kaposvari R 11-04-202118:00 0
MAC Haladas - Kazincbarcikai SC 11-04-202118:00 0
MAC Szolnoki Mav FC - Soroksar SC 11-04-202118:00 0
FRA Monaco - Dijon 11-04-202118:05 31
HIR NK Istra 61 - Hajduk Split 11-04-202118:05 0
AZE Karabağ - FK Sumgayit 11-04-202118:15 4
ING Tottenham - Manchester United 11-04-202118:30 4
IT3B FC Sudtirol - Virt. Verona 11-04-202118:30 3
POL Lech Poznan - Legia Varşova 11-04-202118:30 1
ISV IF Elfsborg - Djurgardens 11-04-202118:30 1
IT3B SS Arezzo - SSD Vis Pesaro 1898 11-04-202118:30 0
IT3A US Pergolettese 1932 - Piacenza Calcio 1919 11-04-202118:30 0
IT3B Mantova 1911 - FC Legnago Salus Ssd 11-04-202118:30 0
IT3A FC Pro Vercelli 1892 - Calcio Lecco 1912 11-04-202118:30 0
IT3A PRO Patria - Novara Calcio 11-04-202118:30 0
IT3C AS Bisceglie - Virtus Francavilla Calcio 11-04-202118:30 0
IT3A SSD Pro Sesto - US Alessandria Calcio 191 11-04-202118:30 0
ISV Norrköping - IK Sirius 11-04-202118:30 0
T1L Adanaspor - Ankaraspor 11-04-202119:00 228
TUR Bşb Erzurum - Beşiktaş 11-04-202119:00 32
ITA AS Roma - Bologna 11-04-202119:00 10
CAF Orland Pirat - Al-Ahli Benghzi 11-04-202119:00 8
CAF Club Sportif Sfaxien - Etoile Sahel 11-04-202119:00 4
ALM Köln - Mainz 11-04-202119:00 3
DAN AGF Aarhus - Midtjylland 11-04-202119:00 2
RU2 FC Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk 11-04-202119:00 0
PO2 Benfica B - CD Feirense 11-04-202119:00 0
RUS Lokomotiv Moskova - Spartak Moskova 11-04-202119:00 0
IS2 Mallorca - Lugo 11-04-202119:15 3
IS2 CE Sabadell FC - Cartagena 11-04-202119:15 1
BEL Anderlecht - Club Brugge 11-04-202119:15 1
FAS Sccm Chabab Mohammedia - OCS de Safi 11-04-202119:15 0
IS2 Mirandes - Logrones 11-04-202119:15 0
POR Braga - Belenenses 11-04-202119:30 12
YUN Olympiacos - Panathinaikos 11-04-202119:30 6
ISP Real Valladolid - Granada 11-04-202119:30 1
UKR Olimpik Donetsk - Kolos Kovalivka 11-04-202119:30 0
CEK Slavia Prag - Sparta Prag 11-04-202119:30 0
BOS Banja Luka - FK Olimpic Sarajevo 11-04-202120:00 1
BLR S. Soligorsk - FC Smorgon 11-04-202120:00 0
SIR Partizan - Radnicki Nis 11-04-202120:00 0
IT2 Venezia - Cosenza 11-04-202120:00 0
ARJSPR Argentinos J - C Cordoba 11-04-202120:00 0
MEK Deportivo Toluca - CF Monterrey 11-04-202120:00 0
FR2 Amiens - Rod. Aveyro 11-04-202120:00 0
MIS Al-Masry - El Gouna Fc 11-04-202120:00 0
HIR L. Zagreb - Dinamo Zagreb 11-04-202120:10 2
ING Sheffield United - Arsenal 11-04-202121:00 12
BE2 Lommel SK - U S-Gilloise 11-04-202121:00 0
FR3 AS Lyon-Duchere - Red Star FC 11-04-202121:00 0
AR3B Almagro - Ind. Mendoza 11-04-202121:30 2
ROM Un. Craiova - Cluj 11-04-202121:30 1
FAS Fus Rabat - Moghreb 11-04-202121:30 0
IT3B Imolese Calcio - Ravenna FC 1913 11-04-202121:30 0
AR3B San Telmo - CA Brown De Adrogue 11-04-202121:30 0
ITA Fiorentina - Atalanta 11-04-202121:45 39
BEL Beerschot - Oostende 11-04-202121:45 2
POR Sporting Lizbon - Famalicao 11-04-202122:00 41
FRA Lyon - Angers 11-04-202122:00 33
ISP Real Betis - Atletico Madrid 11-04-202122:00 19
IS2 Espanyol - Leganes 11-04-202122:00 5
CAF JS Kabylie - RSB Berkane 11-04-202122:00 5
GUE Deportivo Achuapa - Deportivo Sa 11-04-202122:00 4
ARJ CD Maipu - Quilmes Atletico Club 11-04-202122:00 2
ARJSPR CA Huracan - CA Sarmiento 11-04-202122:00 0
ARJSPR Ath Lanus - New Old Boys 11-04-202122:00 0
ARJSPR Racing Club - Independient 11-04-202122:00 0
CHI Deportes La Serena - U. Chile 11-04-202122:00 0
ARJSPR Union De Santa Fe - Boca Juniors 11-04-202122:00 0
ARJSPR Atl. Tucuman - Velez Sarsfield 11-04-202122:00 0
BRE Avai SC - Concordia AC SC 11-04-202122:00 0
BRE Figueirense - Joinville EC SC 11-04-202122:00 0
ARJ Gimnasia Y - Estudiantes Caseros 11-04-202122:00 0
AR3B Deportivo Moron - Instituto AC Cordoba 11-04-202122:10 0
ARJSPR Rosario C - Banfield 11-04-202122:15 0
AR3B CD Santamarina Tandil - Atletico De Rafaela 11-04-202122:30 0
PO2 FC Arouca - Oliveirense 11-04-202122:30 0
COLM R Aguilas - Boyaca Chico FC 11-04-202123:30 0
COLM Envigado FC - CS Deportivo Pereira 11-04-202123:30 0
KSTA AD Santos De Guapiles - ADR Jicaral 12-04-202100:00 0
GUE Xelaju - Antigua GFC 12-04-202100:30 1
CHI Santiago Wanderers - Deportes Cal 12-04-202100:30 0
PAR Sportivo Luqueno - Cerro Porteno 12-04-202101:15 0
COLM Deport Pasto - Atl. Junior 12-04-202101:40 0
BRE Guarani SP - Corinthians 12-04-202102:00 0
GUE Comunicacion - D Malacateco 12-04-202103:00 3
ARJSPR River Plate - Colon De Santa Fe 12-04-202103:00 1
MEK Queretaro - Santos Laguna 12-04-202103:00 0
CHI Colo Colo - O'Higgins 12-04-202103:00 0
PAR Libertad Asuncion - Guairena FC 12-04-202103:30 6
COLM Independiente Santa Fe - Millonarios 12-04-202104:00 0
MEK XolosTijuana - Mazatlan 12-04-202105:00 0