"Türkiye'nin iddaa tahmin sitesi!"
Maç ismi giriniz

BİTEN MAÇLAR

Son üç gün içinde biten maçları bu alandan listeleyebilirsiniz.

Ülke Maç Tarih Oynanma S. İlk Yarı Maç Sonucu
FI2 PK-35 - KPV J 13-06-202115:00 0 0:0 3:0
ISV IK Tord - Savedalens 13-06-202115:00 0 2:1 3:4
BLR FC Nfk Minsk - Volna Pinsk 13-06-202115:00 43 2:0 4:0
ISV Stenungsunds - BK Forward 13-06-202115:00 17 0:1 0:2
ING Stockport - Hartlepool 13-06-202114:00 1 0:0 0:1
ISCE Brommapojkarna - Pitea 13-06-202114:00 2 1:0 2:0
ISC2 IFK Varnamo - Trelleborgs 13-06-202114:00 4 0:1 0:1
ISCE Hammarby Talang FF - Sandvikens 13-06-202114:00 0 1:1 3:2
ISV Onsala BK - Vastra Frolunda IF 13-06-202114:00 0 2:0 2:1
LET Daugavpils - Valmiera 13-06-202114:00 4 0:0 1:2
ISV Eskilsminne - Ullareds IK 13-06-202114:00 1 0:1 1:1
POL Jastrzebie - Resovia 13-06-202113:40 1 0:1 2:1
POL G. Leczna - Sandecja 13-06-202113:40 1 1:0 3:0
POL GKS Tychy - LKS Lodz 13-06-202113:40 1 0:0 1:1
POL M. Legnica - Z Sosnowiec 13-06-202113:40 1 0:1 1:1
POL Nieciecza - Stomil Ols. 13-06-202113:40 4 0:0 0:0
POL C Glogow - Arka Gdynia 13-06-202113:40 0 0:1 0:3
POL Widzew Lodz - Odra Opole 13-06-202113:40 0 1:1 2:1
POL Radomiak Rad - Korona Kielce 13-06-202113:40 1 2:0 2:0
POL Puszcza - Belchatow 13-06-202113:40 2 1:0 2:0
JA2 FC Ryukyu - Giravanz Kitakyushu 13-06-202113:00 1 1:0 3:0
FI3C Ols Oulu - Kemi City FC 13-06-202113:00 1 0:0 2:0
JA2 Omiya Ardija - Tochigi 13-06-202113:00 0 1:1 1:1
KOR Daejeon Korail FC - Gangneung City FC 13-06-202113:00 1 1:0
ISV Ytterhogdals - Storfors AIK 13-06-202113:00 0 2:0 2:0
EST Flora Tall - Parnu JK Vap 13-06-202113:00 47 1:0 2:0
KO2 Gyeongnam FC - Gimcheon Sangmu FC 13-06-202112:30 0 0:0 1:2
JA2 Ehime - Zweigen Kanazawa 13-06-202112:00 0 0:2 1:3
JAK Urawa Red - Vissel Kobe 13-06-202112:00 1 2:1 2:2
KOR Gimhae FC - Pyeongtaek Citizen FC 13-06-202111:00 0 3:1
KOR Busan FC - Cheonan City FC 13-06-202111:00 0 2:2
AUS Brisbane Strikers - Queensland 13-06-202111:00 1 2:7
JAK Sh Bellmare - Tokyo 13-06-202111:00 1 1:3 1:4
JAK Yokohama Marinos - Sapporo 13-06-202111:00 0 0:1 1:3
KOR Gyeongju FC - Cheongju FC 13-06-202110:00 0 1:2
KO2 Ansan Greene - Busan I Park 13-06-202110:00 0 1:1 2:3
AUS Logan Lightning - Moreton Bay United FC 13-06-202109:00 0 2:2
AUS Gold Coast K - Sunshine Coast Wanderers 13-06-202109:00 1 4:2
JA2 Machida Z - Blaublitz Akita 13-06-202109:00 0 0:0 0:2
JA2 Iwata Jubilo - Ventforet 13-06-202109:00 1 1:0 1:0
AUS Brisbane Roar - Adelaide Utd 13-06-202108:05 4 0:2 1:2
AUS Sydney United 58 - Marconi Stal 13-06-202108:00 0 1:0
AUS Tuggeranong United - Canberra FC 13-06-202108:00 0 0:1
AUS Rockdale Ct - Blacktown 13-06-202108:00 0 2:4
JA2 JEF United - Tokyo Verdy 13-06-202108:00 0 0:1 0:1
JAP Kat. Toyama - Roasso Kumamoto 13-06-202108:00 1 1:1
JA2 Niigata - Fagiano 13-06-202108:00 3 0:0 0:1
JAP Kamatamare Sanuki - Fukushima United FC 13-06-202108:00 1 1:2
JA2 M Yamagata - R Yamaguchi 13-06-202108:00 0 1:0 2:0
JA2 M Hollyhock - SC Sagamihara 13-06-202108:00 0 1:0 2:0
JA2 Kyoto Sanga - Thespakusatsu Gunma 13-06-202108:00 1 1:1 2:2
JA2 V-Varen - Matsumoto Y 13-06-202108:00 0 1:0 1:0
KO2 Jeonnam Drag - Bucheon 13-06-202107:00 1 0:2 0:2
JAP Hachnohe - Yscc Yokohama 13-06-202107:00 1 3:0
JAP Azul Claro Numazu - Kagoshima United 13-06-202107:00 0 0:2
JAP Gainare Tottori - AC Nagano Parceiro 13-06-202107:00 0 1:8
JAP Fujieda Myfc - FC Imabari 13-06-202107:00 0 1:1
USL San Diego Loyal SC - Los Angeles Galaxy II 13-06-202105:30 1 0:0 2:1
USL Phoenix Rising - Tacoma Defiance 13-06-202105:30 2 1:0 3:0
USL Orange Count - Oakland Roots SC 13-06-202105:00 0 1:0 1:0
ABD FC Tucson - Chattanooga Red Wolves SC 13-06-202105:00 1 0:2 2:3
USL El Paso Loc - Colorado Spr 13-06-202104:30 0 1:0 1:1
USL New Mexico - Austin Bold 13-06-202104:30 1 0:0 0:0
USL Energy FC - Birmingham Legion 13-06-202103:30 1 0:1 1:2
ABD Forward Ma - Richmond 13-06-202103:00 1 0:0 0:0
USL Rio Grande Valley FC - Real Monarchs Slc 13-06-202103:00 0 0:0 1:0
ABD Union Omaha SC - New England Revolution II 13-06-202103:00 0 2:1 4:2
BRE2 Cruzeiro MG - Goias GO 13-06-202103:00 2 0:1 1:1
USL Louisville - Memphis 901 13-06-202102:30 1 0:0 3:0
HAZ Meksika - Honduras 13-06-202102:30 2 0:0 0:0
URU Penarol Uru - Club Atletico Rentistas 13-06-202102:15 1 0:0 1:1
VEN Depo Tachira - Zulia 13-06-202102:15 1 1:1 4:1
DKCONCACAF Panama - Curaçao 13-06-202102:05 5 0:0 2:1
EKV Cumbaya FC - Portoviejo 13-06-202102:00 1 1:1
USL Pittsburgh R - Miami 13-06-202102:00 226 1:1 1:1
KOL CD Cortulua - Itagui Leones FC 13-06-202102:00 0 0:0
BRE Jacuipense - Paysandu SC PA 13-06-202101:00 10 0:2 0:2
BRE2 Vila Nova - CSA AL 13-06-202101:00 0 1:0 1:0
BRE2 Gremio Esportivo Brazil - Vasco Da Gama 13-06-202101:00 0 1:0 1:2
BRE Santos SP - Juventude 13-06-202101:00 3 0:0 0:0
BRE Palmeiras SP - Corinthians 13-06-202101:00 7 1:0 1:1
DKCONCACAF Haiti - Kanada 13-06-202100:00 0 0:1 0:1
VEN Dep. La Gua. - Academia Puerto Cabello 13-06-202100:00 0 0:1 0:1
EKV Chacaritas FC - America de 12-06-202123:30 0 1:0
URU CS Cerrito - Plaza Colonia 12-06-202123:15 1 1:1 1:2
DKCONCACAF ST Kitts ve Nevis - El Salvador 12-06-202123:00 0 0:3 0:4
BRE Botafogo - Mirassol FC SP 12-06-202123:00 0 0:2 1:3
BRE Manaus AM - Floresta EC 12-06-202123:00 0 1:1 2:1
BRE2 Crb Al - Confianca 12-06-202122:30 1 2:2 3:2
HAZ Fas - Burkina Faso 12-06-202122:00 0 0:0 1:0
ABD Kansas City - Austin FC 12-06-202122:00 2 0:1 1:1
Avrupa Şam Belçika - Rusya 12-06-202122:00 8 2:0 3:0
IRL Sligo Rovers - Drogheda 12-06-202121:45 3 0:1 1:2
IRL Longford - St. Patricks 12-06-202121:30 2 0:1 1:3
BRE EC Sao Jose - Ituano FC SP 12-06-202121:00 2 0:0 0:0
BRE Gremio Novo - Oeste 12-06-202121:00 0 0:0 0:0
URU River Plate (Uru) - CA Progreso 12-06-202121:00 0 3:0 4:0
NO2 Aalesunds - Fredrikstad 12-06-202121:00 0 2:1 2:2
BLR S. Soligorsk - Vitebsk 12-06-202120:45 6 1:0 2:0
Yükselme 1 Bellinzona - Breitenrain 12-06-202120:30 0 2:1
Kupası Comerciantes Unidos - Cajamarca 12-06-202120:15 0 0:1
HAZ Gana - Fildişi Sahilleri 12-06-202120:00 17 0:0 0:0
IZL Vigingur Rey - Hafnarfjordur 12-06-202120:00 1 1:0 2:0
IZL Stjarnan Gardabaer - Valur Reykjavik 12-06-202120:00 0 0:1 2:1
LIT FK Riteriai - FC Dziugas 12-06-202119:00 0 0:0 1:1
BLR FC Orsha - FC Belshina 12-06-202119:00 98 0:1 0:1
NO2 Grorud IL - Kfum Oslo 12-06-202119:00 0 2:1 2:2
NO2 H.kameratene - Strommen 12-06-202119:00 0 2:0 2:0
NO2 Sandnes ULF - Raufoss 12-06-202119:00 0 1:0 1:1
NO2 Ranheim - Sogndal IL 12-06-202119:00 1 0:3 0:4
NO2 Asane - IK Start 12-06-202119:00 5 1:0 2:0
NO2 Jerv - Bryne 12-06-202119:00 5 0:0 2:1
NO2 Ull./ Kisa - STOR/BLINK 12-06-202119:00 1 1:0 4:1
Avrupa Şam Danimarka - Finlandiya 12-06-202119:00 9 0:0 0:1
BLR Bate Borisov - Neman Grodno 12-06-202118:45 33 1:0 3:0
ANG Petro Atletico - CD Primeiro De Agosto 12-06-202118:30 74 3:0
KAZ Sachtor K - FC Kyzyl-Zhar SK 12-06-202118:00 0 0:0 0:1
ISCE Orebro Syri - Umea 12-06-202118:00 0 0:0 1:2
KAZ FK Akzhayik Uralsk - FC Ordabasy 12-06-202117:00 0 0:0 0:1
LIT Nevesis - FK Panevezys 12-06-202117:00 3 0:1 0:1
Yükselme 1 FC Black Stars - FC Sion II 12-06-202117:00 9 6:1
Yükselme 1 FC Bavois - Etoile Carouge 12-06-202117:00 0 3:0
Yükselme 1 YF Juventus - FC Koniz 12-06-202117:00 15 2:2
Yükselme 1 SC Cham - SC Bruhl ST Gallen 12-06-202117:00 10 6:0
2. Lig Asarums IF - Hassleholms IF 12-06-202117:00 9 2:2 2:2
ISV Gamla Upsala SK - FC Arlanda 12-06-202117:00 9 1:0 1:1
Yükselme 1 Rapperswil - FC Basel II 12-06-202117:00 11 1:2
ISCE Torns IF - Skövde 12-06-202117:00 0 1:0 3:2
ISCE Assyriska Tu - Lindome 12-06-202117:00 0 0:0 2:0
ISCE Atvidabergs - Vanersborgs IF 12-06-202117:00 0 0:0 0:1
ISCE Oskarshmans - Lunds BK 12-06-202117:00 1 1:0 4:1
IZL Breidablik - Fylkir Reykjavik 12-06-202117:00 1 0:0 2:0
ISCE IF Karlstad Fotboll - Sollen Utd 12-06-202117:00 0 0:0 2:0
ISCE Gefle - Taby FK 12-06-202117:00 0 1:1 4:1
BLR Sputnik Rechica - Dinamo Minsk 12-06-202116:45 3 0:1 0:5
NOR Kristiansund - Odds BK 12-06-202116:00 1 0:0 2:0
NOR Sandefjord - Molde 12-06-202116:00 5 1:1 1:3
FI3A Sc Kufu 98 - Kiffen 12-06-202116:00 0 3:0 7:0
ISC2 Landskrona - IK Brage 12-06-202116:00 3 1:0 2:1
IZL IF Vestri - Afturelding 12-06-202116:00 0 1:0 2:1
ISC2 Akropolis - V Essinge 12-06-202116:00 1 1:0 3:2
ISC2 Orgryte - Jönköping 12-06-202116:00 3 0:0 0:0
Avrupa Şam Galler - İsviçre 12-06-202116:00 3 0:0 1:1
FI3C Rovaniemen P - Narpes Kraft 12-06-202115:30 10 1:0 3:0
KAZ Zhetysu T - FK Kaspyi Aktau 12-06-202115:00 0 0:1 0:1
ALB Pirmasens - TSV Schott Mainz 12-06-202115:00 0 2:0 3:0
ALB Hoffenheim II - 1921 Aalen 12-06-202115:00 0 1:2 2:4
ALB Grossaspach - Bahlinger 12-06-202115:00 0 0:1 1:3
ALB Freiburg II - Rot-Weiss Ko 12-06-202115:00 0 0:0 2:0
ALB Stuttgart II - Stadtallend. 12-06-202115:00 0 4:1 7:1
LIT Zalgiris - Dfk Dainava 12-06-202115:00 0 1:0 1:0
ALB B Alzenau - Elversberg 12-06-202115:00 0 0:2 0:3
ALB Ulm 1846 - Homburg-Saar 12-06-202115:00 0 0:2 0:2
ALB FC Giessen - Hessen Kassel 12-06-202115:00 2 3:0 3:1
ISV Torslanda - Angelholms 12-06-202115:00 0 0:2 0:4
ISV Enskede - IFK Osteraakers FK 12-06-202115:00 0 0:1 0:1
ISV Karlbergs BK - Kungsangens IF 12-06-202115:00 0 0:1 1:1
ISV Taftea IK - Bodens Bk 12-06-202115:00 0 0:0 0:2
ISV Grebbestads - IK Oddevold 12-06-202115:00 19 1:2 1:2
ISV IFK Kumla FK - Ahlafors IF 12-06-202115:00 16 0:1 0:2
ISV Stode IF - Umea 12-06-202115:00 1 3:0 3:2
BLR FC Smorgon - FC Slutsk 12-06-202114:45 3 0:1 1:1
FI3A Mikk. Kissat - Mypa Mylly. 12-06-202114:00 0 1:0 5:1
ISCE Linkoping Ct - Tvaakers 12-06-202114:00 38 1:3 2:4
ALB Schweinfurt - TSV Havelse 12-06-202114:00 23 0:0 0:1
ISV Assyriska BK - Dalstorps IF 12-06-202114:00 36 1:0 1:0
ISCE Assyriska FF - IFK Haninge 12-06-202114:00 0 0:0 0:1
ING Torquay - Notts County 12-06-202114:00 4 1:1 2:2
ISC2 Vasteraas - Osters 12-06-202114:00 5 0:0 0:0
ISC2 Eskilstuna - Falkenbergs 12-06-202114:00 6 0:0 1:1
ISCE IFK Malmö - Osterlen 12-06-202114:00 3 1:1 1:1
FI3C Js Hercules - J. Bollklubb 12-06-202114:00 1 0:0 3:0
POL Wigry - Z Pruszkow 12-06-202113:00 0 0:0 0:0
POL Sokol Ostrod - Katowice 12-06-202113:00 1 1:1 3:2
KOR Changwon City FC - Paju Citizen FC 12-06-202113:00 0 1:1
POL RKS Garbarnia Krakow - Czestochowa 12-06-202113:00 1 2:3 4:4
POL Motor Lublin - Olimpia 12-06-202113:00 0 1:0 5:2
POL Chojniczanka - Polkowice 12-06-202113:00 0 0:1 1:1
POL Bytovia Byto - Pogon Siedl 12-06-202113:00 0 3:1 4:3
KOR Ulsan Citizen FC - Gimpo Citizen FC 12-06-202113:00 0 0:1
KOR Mokpo City FC - Yangju Citizen FC 12-06-202113:00 0 2:0
POL Stal Rzeszow - Lech Poznan II 12-06-202113:00 47 0:1 0:2
AUS Croydon Kings FC - Adelaide Croatia Raiders 12-06-202113:00 13 1:3
POL KKS Kalisz - Olimp Elblag 12-06-202113:00 3 0:0 1:1
POL Slask Wroclaw II - Blekitni Sta 12-06-202113:00 4 2:1 5:1
EST Maardu - Tammeka U21 12-06-202113:00 55 1:2 2:2
AUS Magpies Crus - Gold Coast United FC 12-06-202112:30 3 0:1
AUS Redlands Utd - Olympic FC 12-06-202112:30 2 1:3
KO2 Chungnam Asan FC - Daejeon Citi 12-06-202112:30 0 2:0 3:1
AUS Capalaba Bulldogs - Suburbs Bri. 12-06-202112:15 1 1:1
AUS C Mariners - Macarthur FC 12-06-202112:05 13 0:0 0:0
AUS Druitt Tw Rg - Sutherland Sharks 12-06-202112:00 2 0:1
AUS Adelaide Olympic FC - Adelaide United FC Youth 12-06-202111:30 4 1:1
AUS Sydney Oly. - Sydney FC NPL 12-06-202110:30 4 1:0
AUS Rockingham - Bayswater 12-06-202110:00 15 0:1
AUS Balcatta - Floreat A. 12-06-202110:00 4 1:5
AUS Ecu Joon - Gwelup Croatia SC 12-06-202110:00 5 1:1
AUS Inglewood - Armadale SC 12-06-202110:00 4 2:1
AUS Sorrento - Cockburn 12-06-202110:00 4 2:1
AUS Perth Glory II - Perth SC 12-06-202110:00 3 1:1
KO2 FC Anyang - Seoul E-Land 12-06-202110:00 1 0:0 0:0
JAP Gifu - Tegevajaro Miyazaki 12-06-202109:00 0 3:1
AUS North Eastern Metrostars - Sturt Lions 12-06-202108:30 3 3:0
AUS South Adelaide FC - Campbelltown City SC 12-06-202108:30 2 2:2
AUS Cumberland United - Adelaide Blue Eagles 12-06-202108:30 3 2:1
AUS Adelaide Comets FC - Adelaide City FC 12-06-202108:30 94 2:0
AUS Belconnen United FC - Canberra Olympic 12-06-202108:00 6 0:1
AUS Woden Weston FC - Monaro Panthers 12-06-202106:15 6 1:3
USL Las Vegas Li - San Antonio 12-06-202105:30 0 0:1 1:1
BRE2 Guarani SP - Nautico PE 12-06-202103:30 5 0:0 1:3
VEN Gran Valencia Maracay FC - Aragua 12-06-202103:30 0 1:0 2:2
USL Tampa Bay - Loudoun United 12-06-202102:30 5 1:1 2:1
BRE2 Samp. Correa - Ponte Preta 12-06-202101:00 3 0:0 1:0
ARJ Club Atletico Temperley - Nueva Chicago 12-06-202100:00 1 0:0 1:0
Kupası Santos FC - Sport Boys 11-06-202123:30 41 1:3
URU Torque - Montevideo 11-06-202123:15 2 2:0 2:1
VEN At Venezuela - Miner Guayan 11-06-202123:00 2 0:0 1:0
HAZ Tunus - Cezayir 11-06-202122:30 7 0:2 0:2
DKA Kuveyt - Ürdün 11-06-202122:00 14 0:0 0:0
IRL Shamrock R - Finn Harps 11-06-202122:00 19 1:0 1:1
AR3B All Boys - Barracas 11-06-202122:00 6 0:0 0:0
IR2 Wexford - Treaty United 11-06-202122:00 5 1:2 1:2
Avrupa Şam Türkiye - İtalya 11-06-202122:00 10 0:0 0:3
IR2 Galway U - Athlone Town 11-06-202121:45 1 0:1 2:1
IR2 Cork City FC - Cabinteely 11-06-202121:45 6 0:1 0:2
IRL Derry City - Bohemians 11-06-202121:45 14 0:0 1:1
IRL Dundalk - Waterford 11-06-202121:45 11 1:1 1:3
IR2 Col. Dublin - Cobh Rambler 11-06-202121:45 4 0:0 1:2
AR3B Almagro - San Telmo 11-06-202121:30 2 1:0 1:0
IR2 Bray Wand - Shelbourne 11-06-202121:30 5 1:2 1:4
URU Liverpool Montevideo - Sud America 11-06-202121:00 5 2:0 5:0
Kupası Union Huaral - Cesar Vallejo 11-06-202120:45 21 1:2
HAZ Kosova - Gambiya 11-06-202120:00 0 0:0 1:0
AUBT SV Woergl - Kufstein 11-06-202120:00 80 0:0 2:1
DKE Afganistan - Umman 11-06-202120:00 40 1:1 1:2
ISCE Ljungskile - Utsiktens 11-06-202120:00 3 0:0 0:0
AR3B Ferro Carril Oeste - CA Brown De Adrogue 11-06-202120:00 2 0:0 1:0
LIT Ban Gargzdai - Hegelmann 11-06-202120:00 1 0:2 0:2
BLR FC Bgu Minsk - FC Gomel 11-06-202120:00 11 1:2 3:2
ALB Offenbacher - Mainz 05 II 11-06-202120:00 2 0:0 1:0
DKE Malezya - Vietnam 11-06-202119:45 25 0:1 1:2
ALB Steinb. 1921 - Frankfurt 1899 11-06-202119:30 2 2:0 3:3
FI3B Vantaan Jalk - Eps 11-06-202119:15 24 0:0 0:0
AUBT Schwaz - SV Hall 11-06-202119:00 127 3:0 3:0
FI2 EIF - Klubi 04 11-06-202118:30 3 1:0 1:2
FIN Oulu - FC Honka 11-06-202118:30 10 0:0 0:2
FI3B Pargas Idrottsforening - K Kaarina 11-06-202118:30 4 0:1 0:3
Kupası Deportivo Binacional - Cusco FC 11-06-202118:00 622 4:6
FI3B HJS Akatemia - TPV 11-06-202118:00 7 2:2 4:2
BLR Slavia Mozyr - FC Minsk 11-06-202118:00 4 1:1 1:2
LIT Suduva - Zalgiris V 11-06-202118:00 5 0:2 0:2
HAZ Japonya - Sırbistan 11-06-202113:25 10 0:0 1:0
AUS Brisbane Roar II - Peninsula P. 11-06-202112:30 5 1:2
AUS Manly United - Apia Leic 11-06-202112:00 7 2:1
DKE Myanmar - Kırgızistan 11-06-202110:00 79 0:5 1:8
BR Ceara CE - Fortaleza CE 11-06-202103:30 2 0:2 0:3
BR Internacional - Vitoria BA 11-06-202103:30 8 0:0 1:3
EKV El Nacional - Guayaquil SC 11-06-202103:00 16 2:0
Kupası D. Municipal - Academia Cantolao 11-06-202102:30 0 1:0
VEN Guaros Lara - Carabobo FC 11-06-202102:15 4 0:0 0:0
ARJ Agropecuario Argentino - CA Atlanta 11-06-202102:10 18 0:0 1:0
KOL Deportes Tol - D.La Equidad 11-06-202102:05 3 1:1 1:1
BR Atletico Mineiro - Clube DO Remo PA 11-06-202101:00 6 1:1 2:1
BR Coritiba - Flamengo 11-06-202101:00 6 0:1 0:1
KOL Atl. Junior - Millonarios 11-06-202100:00 5 3:1 3:2
ARJ Estudiantes Río Cuarto - Club Almirante Brown 11-06-202100:00 1 0:0 0:0
ARJ CA Tigre - Estudiantes Caseros 11-06-202100:00 1 0:0 2:1
VEN Caracas - Lala FC 11-06-202100:00 3 1:1 1:2
IZL Kordrengir - Grotta 10-06-202122:15 0 1:1 2:1
IZL UMF Selfoss - Fram Rey 10-06-202122:15 0 0:2 0:4
IZL T Reykjavik - Grindavik 10-06-202122:15 0 1:1 2:3
IZL Fjölnir - Vikingur Olafsvik 10-06-202122:15 31 0:1 2:1
BR Brasiliense - Gremio Porto 10-06-202121:30 7 0:0 0:0
AR3B CD Santamarina Tandil - CA Defensores De Belgrano 10-06-202121:00 1 0:0 0:2
ARJ CD Maipu - Chacarita Juniors 10-06-202121:00 0 0:2 1:2
AR3B Deportivo Moron - S Martin SJ 10-06-202121:00 1 1:0 1:0
ARJ Deportivo - Belgrano 10-06-202121:00 1 0:0 1:1
Kupası Union Comercio - Alianza Un 10-06-202120:45 0 4:1
AR3B Gimnasia Y Esgrima Jujuy - Atletico De Rafaela 10-06-202120:00 1 1:0 1:0
2. Lig Kristianstad - Rosengaard 10-06-202120:00 10 0:1 2:1
CEZ USM Bel Abbes - ASO Chlef 10-06-202119:00 0 1:1 2:1
CEZ CA Bordj Bou Arreridj - AS Ain Mlila 10-06-202119:00 0 0:0 2:0
BaltıkKupa Estonya - Letonya 10-06-202119:00 1 2:0 2:1
CEZ Paradou AC - ES Setif 10-06-202119:00 0 0:2 0:3
CEZ RC Relizane - MC Oran 10-06-202119:00 1 2:0 2:1
GUR Dinamo Batum - FC Telavi 10-06-202119:00 1087 0:0 3:0
FIN Haka - HJK Helsinki 10-06-202118:30 36 0:0 1:2
FIN Lahti - Tampereen 10-06-202118:30 34 2:1 3:1
FIN Seinöjoen - Kuopion 10-06-202118:30 34 0:1 0:1
FIN FC KTP - HIFK 10-06-202118:30 7 0:1 0:2
Kupası Juan Aurich de Chiclayo - Alianza Atletico 10-06-202118:00 0 0:1
NIGER Akwa United - Heartland FC 10-06-202118:00 11 3:1
FIN Inter Turku - Mariehamn 10-06-202118:00 32 1:0 3:0